Degerlerimiz

Saygı, bilgi birikimi ve güvenilirlik şirketimizin temelidir. Bu değerler iş arkadaşlarımız arasında günlük olarak paylaşılır ve başarımızın, güvenilirliğimizin ve müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin güveninin anahtarıdır. “Kazan-kazan” ilişkilerine inanıyoruz ve bu amaçla verimli ve güçlü işbirliği bağlantıları kuruyor ve geliştiriyoruz. Son zamanlarda, sertifikalı 'yeşil' düşünen ve hareket eden bir işletmeden beklenebilecek çevre dostu yaklaşımları benimseyerek sosyal açıdan daha sorumlu bir şirket haline geldik. STK'ları destekliyoruz ve bunların sayısı sürekli artıyor.

Vizyonumuz

Büyük Veri, Yapay Zeka (AI) ve Makine Öğrenimi (ML) bilgi teknolojisi tabanlı uygulamaları kullanarak çığır açan yeniliklerle tüm ekibimizin iş kalitesini ve performansını hızla artırarak dijitalleştirilmiş otomotiv B2B toptan satış pazarına öncülük etmeyi hedefliyoruz. Tüm bu gelişmeleri Türk yedek parça tedarikçileri ile ortak bir çalışma ile birleştirmek istiyoruz. Türkiye yerli yedek parça sektörüne güvenimiz tamdır.

Görevimiz

GEINUNE TRPARTS LTD TR PARTS TLD'de, marka portföyümüzü genişletmek, kapsamımızı genişletmek, net fiyatlarımızı iyileştirmek, teslimat gecikmelerini azaltmak, çevresel sürdürülebilirliği geliştirmek ve tüm markalarda servis verilen parça yüzdesini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Buna paralel olarak, size mümkün olan en yüksek standartlarda hizmet sunmak için depo tesislerimizi ve ofis süreçlerimizi dijitalleştirmeyi ve yenilikçi bilgi teknolojileri tabanlı uygulamaları entegre etmeyi amaçlıyoruz. Yerel, bölgesel ve dünya sahnelerine etkin bir şekilde yanıt verebilmek için tüm süreçlerimiz, yöntemlerimiz, projelerimiz ve satın alma stratejilerimizle ilgili farkındalığı geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.