...
Müşteri servisi

Üstün müşteri hizmetlerine bağlıyız ve motive ve kararlı çalışanlardan oluşan ekibimize sürekli meydan okuyoruz. Geniş veritabanı uygulamalarımızın hızlı ve doğru kullanımını sağlamak için kaliteli satış personelinin istihdamı, TRPARTS LTD'nin müşterilerimize inanılmaz tasarruflar aktarmasını sağlar.

...
Tam aralık

Üreticilerin sunduğu eksiksiz ürün yelpazesine karşılık gelen cömert bir referans yelpazesi mevcuttur. Ultra toptan otomotiv parçaları ticaretimiz, binek otomobilleri ve ticari otomobilleri kapsayacak şekilde büyümüştür.

...
Rekabetçi Referanslarda Çeşitlilik

Kaliteli ve güvenilir ürünler satın almak size rakiplerinize karşı çok önemli bir avantaj sağlayacaktır. En yüksek kalite ve güvenilirliği garanti etmek için size otomotiv uygulamaları için birinci sınıf ve hacimli mekanik, elektrik ve gövde parçaları markaları sunuyoruz.

...
Ulaşım

Tüm müşterilerimize, tüm mallar kontrol edildikten ve güvenli bir şekilde paketlendikten sonra, çeşitli nakliyeci seçenekleriyle siparişleri birleştirme fırsatı sunmak, kâr marjı bütünlüğünü büyük ölçüde artırır. Taşımacılığın her alanında size eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunabiliriz. Uluslararası denizcilikten kara ve hava taşımacılığına kadar, mümkün olan en iyi teklifi almanızı sağlıyoruz! Incoterms 2010 uyumlu bir şirket olarak, karşılaştırmanız için EX-WORKS, CPT, CIP, FCA, CIF ve konteyner teklifleri sağlıyoruz veya nakliyecinizin siparişinizi depomuzdan almasını sağlayabilirsiniz - her iki durumda da uzmanız ulaşım tavsiyesi geliyor.

...
Gümrük

Nitelikli Türk acenteleri aracılığıyla kaliteli bir hizmet sunmaya ve uygunluk evrakları sağlamaya odaklanıyoruz. Aşağıdaki sertifikalardan/belgelerden herhangi birini sağlayabiliriz:*EUR1, EX1, ATR, *Menşe Sertifikası, Kalite ve Miktar Kontrol Sertifikası, Uygunluk Sertifikası ve Garanti. Tüm yönetmelikleri karşılarken başarılı bir şekilde ithalat yapmanızı sağlayan ülke ile ilgili belgeleri sağlıyoruz.*koşullara tabidir

...
İletişim

Ana hedefimiz erişilebilir olmaktır. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bizimle konuşurken kendilerini rahat hissetmelerini istiyoruz, bu nedenle şu Avrupa dillerinde iletişim kuruyoruz: İngilizce, Rusça, Çince, Türkçe. Satış ekibimiz, hizmetlerimizle ilgili tüm alanlarda sorumlu, güvenilir ve benzersiz uzmanlığını size sunmaya hazırdır. Bir 'kazan-kazan' durumu yaratarak uzun vadeli ilişkiler kurar ve kurarız.

...
Toplantılar

Müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi tercih ettikleri yerde düzenli olarak ziyaret ederiz. Automechanika Frankfurt'ta iki yılda bir sergileniyoruz ve ayrıca EquipAuto Paris, MIMS - Automechanika Moskova ve Automechanika Shanghai, Dubai, İstanbul ve Birmingham gibi diğer büyük uluslararası otomotiv endüstrisi ticaret fuarlarında randevular ayarlıyoruz.

...
Anahtar Referanslar

Tüm yıl boyunca en iyi teklifleri arıyoruz. Size sadece büyük tarife teklifleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda düzenli olarak özel fiyatlar yayınlıyoruz, böylece tedarikçilerimizin çok beklenen hedeflerine ulaşmasını ve müşterilerimizin büyük ölçüde iyileştirilmiş seviyelerde referans satın almalarını sağlıyoruz. Sık gönderilen haber bültenimiz size özel teklifler, tarife güncellemeleri ve çok daha fazlası hakkında en önemli bilgileri almanızı sağlar, böylece hızlı hareket eden ürünleri ve zaman sınırlı fırsatları kaçırmazsınız!

...
Kararlılık - Çabalar

Sürekli sıkı çalışmanın ve bağlılığın memnun müşterilerle sonuçlandığının bilincindeyiz ve her zaman müşterilerimizin ne istediğinin - en iyi fiyat ve hizmetin - farkındayız. Operasyonel sistemimizi geliştirirken, çabalarımızı bekleyen siparişleri ve uzun teslimat sürelerini azaltmaya yoğunlaştırıyoruz. Size tarifeler, özel teklifler, nakliye bilgileri ve muhasebe ayrıntıları ile eksiksiz bir web tabanlı araç sunmak için TRPARTS parça merkezi Hub işlevlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Son olarak, verimli teklifler için veritabanı fiyatlandırma sistemimizi güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.