Głębokość danych 300+ marek

Linie produktów od wielu międzynarodowych dostawców z branży motoryzacyjnej Tier 1 oraz pełne linie produktów oryginalnych części zamiennych od wszystkich wiodących światowych producentów samochodów. . Referencje od ponad czterystu dwudziestu marek dostępne są w niezwykle konkurencyjnych cenach. Mamy kilka milionów referencji i zasobów, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą cenę i obsługę.

Wykwalifikowana sprzedaż/transport wartość-wizja-misja

Wielojęzyczni pracownicy działu sprzedaży, wartości, wizji i misji, którzy oferują swoje doświadczenie w eksporcie i imporcie. Każdy klient jest dla nas ważny, a nasza wytrawna wydajność i bezkonkurencyjne usługi pozwalają naszym klientom na zwiększenie zysków. Chętnie pomożemy również w transporcie lądowym, morskim lub lotniczym oraz we wszystkich formalnościach celnych.

Optymalizacja zakupów

Posiadane przez nas taryfy są stale ulepszane i aktualizowane. Ceny ultrahurtowe są zintegrowane z naszym systemem i udostępniane naszym aktywnym klientom za pośrednictwem naszego centrum części TRPARTS. Możesz również wysłać do nas zapytanie o szybką wycenę, bez względu na ilość referencji. Pamiętaj: czas to coraz ważniejsza część biznesu!

TRPARTS

Towar najwyższej jakości w wyjątkowo konkurencyjnej hurtowej cenie eksportowej

Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy towary najwyższej jakości po ultra konkurencyjnej hurtowej cenie eksportowej. Nasza wydajność frachtu nie ma sobie równych, a poszanowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pomaga nam znacznie obniżyć wskaźnik kosztów frachtu. To wszystko jest częścią unikalnej, dynamicznej koncepcji, dającej tak wyraźne korzyści, jak zakupy umożliwiające wysoki zysk, brak minimalnych zamówień, łączenie wielu marek w jednym zakupie, możliwość zakupu marek konkurencyjnych, koszty transportu poniżej średniej, optymalizacja importu i wysokie częstotliwość transportu, co oznacza szybkie rozwiązania transportowe. Na naszej platformie są obecne wszystkie największe grupy zakupowe i vendingowe, a my zawsze mamy miejsce dla większej liczby dostawców i klientów.

 • Odnieś sukces, korzystając z naszego opartego na chmurze przepływu pracy opartego na big data, centrum części TRPARTS, algorytmicznego rynku B2B przeznaczonego do sprzedaży i pozyskiwania części samochodowych dla importerów hurtowych, eksporterów, dystrybutorów, specjalistów, graczy i dealerów.
 • Nasze przełomowe innowacje zapewniają Twojej firmie siłę, której potrzebuje w nowej erze cyfrowej, poprzez opcje cenowe, kontrolę zakupów i monitorowanie na wszystkich etapach, aż do momentu otrzymania towarów w Twojej lokalizacji. Korzystne i zaawansowane technologicznie narzędzia, wspierane przez naszą bezkonkurencyjną usługę, dają Ci przewagę!

Jak jesteśmy najlepiej opisani?

 • Wnosimy do biznesu naszą pasję do części samochodowych!
 • Nieustannie troszczymy się o szczegóły, nie pozostawiając niczego przypadkowi!
 • Budujemy i utrzymujemy długoterminowe relacje biznesowe z klientami, dostawcami i pracownikami!
 • Niestrudzenie opracowujemy zaawansowane technologicznie narzędzia i udostępniamy je, aby dać Ci przewagę!
 • Zapewniamy wysokiej jakości produkty i usługi, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe oferty na całym świecie!
 • Wszystko
 • TAK Marki
 • Marki IAM/OEM
 • Własna marka